LT | ENG  

          |APIE MUS |PRODUKCIJA |PARTNERIAI |KONTAKTAI |

 
  ĮKAMŠOS, SANDARINIMO VIRVĖS, PRAMONINĖS TEKSTILĖS GAMINIAI
UAB VADAKSIS oficialus TEMAC (Čekija) gamyklos atstovas Lietuvoje. Siūlome šios firmos beasbestes įkamšas, sandarinimo ir izoliavimo virves bei stiklo ir keramikos pluošto audinius.

Stiklo ir keramikos pluošto sandarinimo ir izoliavimo virvė ISOTEM yra skirta katilų, krosnių virtuvinių viryklių, vožtuvų, automatinių vožtuvų, vamzdynų, kabelių ir oro skirstomųjų mechanizmų izoliavimui ir sandarinimui esant žemam slėgiui.
Sandėlyje turime:
ISOTEM 10 – kvadratinė, pinta stiklo pluošto virvė, matmenys 4 – 30 mm, maksimali t – 500oC.
ISOTEM 60 – apvali, pinta keramikos pluošto virvė, matmenys 6 – 50 mm, maksimali t – 650oC, jeigu armuota stiklu; 1100oC, jeigu armuota nerūdijančio plieno viela (šios pozicijos turime ne visada).


Beasbesčiai pramoninės tekstilės gaminiai ECONET ir KERATEM gaminami iš stiklo ir keramikos pluoštų. Medžiagos nedegios, atsparios ilgalaikiam atmosferos poveikiui, pasižymi puikiomis šilumos izoliavimo savybėmis. Naudojamos apsaugai nuo šiluminio spinduliavimo – vamzdynų, paskirstymo sistemų apšiltinimui ir izoliavimui, apsauginių priemonių gamybai. Galima su aliuminio folija.
Maksimali temperatūra: ECONET – 500oC; KERATEM (650oC – 1100oC); storis 1,5 – 3,0 mm; plotis 0,9 – 1,8m; ilgis 25 – 50m.

Beasbestės įkamšos TEMAPACK tinka sujungimų armatūros, sukamojo ir slenkamojo judesio siurblių, dirbančių agresyviose terpėse, sandarinimui. Galime pasiūlyti gana platų asortimentą – dėl smulkesnės informacijos būtinai mums paskambinkite.

Pagrindiniai techniniai parametrai:
Darbinė, t°Cnuo -200 iki +550
Darbinis slėgis, bar50 - 500

 

        APIE MUS
  
        PRODUKCIJA
 
        PARTNERIAI
 
        KONTAKTAI

 

 

 

 

 

 

 

 

 
   © UAB "Vadaksis"        V. Savanorių pr. 219, Vilnius Tel. +370 686 52065