LT | ENG  

          |APIE MUS |PRODUKCIJA |PARTNERIAI |KONTAKTAI |

 
  PRAMONINIAI DAŽAI METALUI

PRAMONINIAI DAŽAI METALUI

Čia pateikiama trumpa suomių koncerno Tikkurila Coatings standartinės produkcijos - apsauginių dangų ir pramonės gaminių apdailos medžiagų, apžvalga. Gaminamos ir įvairios užsakomosios specializuotos medžiagos.

Naudojant mūsų nuosavą TEMASPEED spalvinimo sistemą, lengvai išgaunama labai plati spalvų gama, apimanti tūkstančius atspalvių.

TEMASPEED platintojų tinklas - virš 200 platintojų - veikia 18-oje Europos šalių. Pilnai aprūpintas aukšto lygio spalvinimo technologija TEMASPEED platintojų tinklas užtikrina mūsų pirkėjams lankstų, greitą ir ekonomišką aptarnavimą.

Temaprime Alkidiniai gruntai

Temalac Alkidiniai dažai

Temacoat Epoksidiniai gruntai ir tarpdažiai

Temacoat Epoksidiniai dažai

Tematar TFA Epoksidiniai dažai

Temabond Epoksidiniai mastikiniai dažai

Temaline Epoksidinės dangos ir talpų apsauga

Temadur Poliuretaniniai dažai

Temathane Poliuretaniniai dažai

Temacryl EA Akriliniai dažai be izocianatų

Temalux Oksirano esteriniai dažai

Temazinc Cinku prisotinti dažai

Temasil Cinku prisotinti dažai

Temachlor Chlorkaučiukiniai dažai

Temal Karščiui atsparūs dažai

Temacryl AR Akriliniai vienkomponenčiai dažai

Tematherm Karšto kietinimo emaliai

Fonte Vandeniniai dažai

Temafloor Dažai, dangos ir lakai grindims

Fontecoat Vandeniniai dažai ir lakai grindims

Kiti produktai


Temaprime
Alkidiniai gruntai

Temaprime AB
Alkidinis gruntas plienui su cinko fosfatu. Ypatingai tinka dažant lauke, montavimo vietoje. Dažoma teptuku arba purkštuvu, Spalvos: pilka ir raudonai ruda.

Temaprime DIP
Greitai džiūstantis gruntas su cinko fosfatu. Pritaikytas dažymui įmerkimo ar užliejimo būdu. Spalvos: raudonai ruda, pilka, juoda, geltona ir balta.

Temaprime EE
Greitai džiūstantis gruntas su cinko fosfatu, pasižymintis puikiomis antikorozinėmis savybėmis. Tinka plienui, plienui su galvanine danga, aliuminiui gruntuoti. Spalvos: spalvinamas pagal TEMASPEED PRIMERS spalvyną.

Temaprime EUR
Greitai džiūstantis gruntas plienui su cinko fosfatu. Ekonomiškas, idealus darbui dirbtuvėse ir dažyklose su greitu gamybos ciklu. Purškiamas. Spalvos: spalvinamas pagal TEMASPEED PRIMERS spalvyną.

Temaprime GF
Specialus greitai džiūstantis gruntas su cinko fosfatu plienui, cinkui ir aliuminiui; ypač tinka, kai apdailai keliami aukšti estetiniai reikalavimai. Galima dengti poliuretaniniais dažais Rekomenduojamas krovimo įrenginiams, žemės ūkio mašinoms ir pan. įrengimams. Puikios antikorozinės savybės. Spalvos: spalvinamas pagal TEMASPEED PRIMERS spalvyną.

Temaprime ML Greitai džiūstantis gruntas plienui su cinko fosfatu. Idealus darbui greito gamybos ciklo dažyklose. Purškiamas. Spalvos: spalvinamas pagal TEMASPEED PRIMERS spalvyną.

į viršų

Temalac
Alkidiniai dažai

Temalac AB 70
Blizgantys alkidiniai dažai. Ypač tinka dažymui lauke - tiltams, rezervuarų išorės paviršiams ir pan. Dažoma teptuku arba purkštuvu. Spalvos: pagal RAL, NCS, SSG, BS, TVT spalvynus, TEMASPEED spalvinimo sistema.

Temalac AB MIO
Alkidinis tarpdažis su geležingu žėručiu. Formuoja tankią ir tvirtą plėvelę, gerai sukimba su gruntu ir su dažais. Naudojamas Temalac AB alkidinėse dažymo sistemose. Dažoma teptuku arba purkštuvu. Spalva: pilka.

Temalac ML 90
Labai blizgantys vidutinio džiūvimo greičio alkidiniai dažai. Naudojami dažyklose įvairių metalo gaminių -žemės ūkio mašinų, krovimo įrenginių, transporto priemonių ir pan. apdailai. Purškiami. Spalvos: pagal RAL, NCS, SSG, BS, TVT spalvynus, TEMASPEED spalvinimo sistema.

Temalac FD 20
Greitai džiūstantys pusiau matiniai alkidiniai dažai su cinko fosfatu. Daugiausiai naudojami, kaip gruntas-dažai plieninėms konstrukcijoms, rėmams. Purškiami. Spalvos: pagal RAL, NCS, SSG, BS, TVT spalvynus, TEMASPEED spalvinimo sistema.

Temalac FD 50
Gretai džiūstantys pusiau blizgantys alkidiniai dažai. Idealūs naudojimui dažyklose su greitu gamybos ciklu. Rekomenduojami plieninių konstrukcijų, mašinų apdailai. Purškiami. Spalvos: pagal RAL, NCS, SSG, BS, TVT spalvynus, TEMASPEED spalvinimo sistema.

Temalac FD 80
Greitai džiūstantys blizgantys alkidiniai dažai. Idealūs surinkimo dirbtuvėse ir dažyklose su greitu gamybos ciklu. Rekomenduojami mašinų ir įrengimų apdailai, Purškiami. Spalvos: pagal RAL, NCS, SSG, BS, TVT spalvynus, TEMASPEED spalvinimo sistema.

į viršų

Temacoat
Epoksidiniai gruntai ir tarpdažiai

Temacoat GF Primer
Dvikomponentis epoksidinis gruntas su poliamidiniu kietikliu. Puiki adhezija prie plieno, galvaninių dangų ir aliuminio. Skirtas naudoti kaip gruntas ir tarpdažis prieš dažymą poliuretaniniais dažais. Rekomenduojamas transporto ir krovimo įrengimų dažymui. Purškiamas. Spalvos: pagal TEMASPEED PRIMERS spalvyną.

Temacoat GPL-S Primer
Dvikomponentis epoksidinis gruntas su poliamidiniu kietikliu. Puiki adhezija prie plieno, galvaninių dangų ir aliuminio. Naudojamas kaip gruntas ir tarpdažis epoksidinėse ir poliuretaninėse dažymo sistemose, kaip tarpdažis ant cinku prisotinto grunto. Purškiamas. Spalvos: pagal TEMASPEED PRIMERS spalvyną.

Temacoat GPL-S MIO
Dvikomponentis epoksidinis tarpdažis su geležingo žėručio užpildu ir poliamidiniu kietikliu. Sudaro labai tankią ir tvirtą plėvelę. Naudojamas kaip tarpdažis epoksidinėse ir poliuretaninėse dažymo sistemose dažant objektus, esančius sunkiose klimato sąlygose, veikiamuose drėgmės, pav., tiltus ir pan. Purškiamas. Spalvos: pilka ir raudona.

Temacoat HB Primer
Dvikomponentis storasluoksnis epoksidinis gruntas su poliamidiniu kietikliu. Tinka plieno, galvaninių dangų ir aliuminio gruntavimui. Naudojamas kaip gruntas ir tarpdažis epoksidinėse ir poliuretaninėse dažymo sistemose, kaip tarpdažis ant cinku prisotinto grunto. Purškiamas. Spalvos: pilka ir raudonai ruda.

Temacoat HS Primer
Dvikomponentis storasluoksnis epoksidinis gruntas su poliamidiniu kietikliu. Didelė sausų medžiagų koncentracija, greitai kietėja. Tinka plieno, galvaninių dangų ir aliuminio paviršiams gruntuoti. Naudojamas kaip gruntas ir kaip tarpdažis epoksidinėse ir poliuretaninėse dažymo sistemose, kaip tarpdažis ant cinku prisotintų gruntų. Purškiamas. Spalvos: pilka ir raudonai ruda.

į viršų

Temacoat
Epoksidiniai dažai

Temacoat GPL
Dvikomponenčiai blizgantys dažai su amino adukto kietikliu. Naudojami baigiamajam dažymui epoksidinėse dažymo sistemose dažant objektus, veikiamus intensyvios trinties ir chemikalų. Tinka naudoti ir betono grindų dažymui. Spalvos: pagal RAL, NCS, BS, TVT spalvynus, TEMASPEED spalvinimo sistema.

Temacoat GS 50
Dvikomponenčiai pusiau blizgantys epoksidiniai dažai su poliamidiniu kietikliu. Tinka storasluoksniam padengimui. Naudojami baigiamajam dažymui ir kaip tarpdažis epoksidinėse ir poliuretaninėse dažymo sistemose. Galima dažyti galvanizuotą plieną ir aliuminį be gruntavimo, Greitai kietėja, Ypač tinka plieno konstrukcijoms, konvejeriams, kėlimo kranams ir pan. objektams dažyti, Spalvos: pagal RAL, NCS, BS, TVT spalvynus, TEMASPEED spalvinimo sistema.

Temacoat HB 30
Dvikomponenčiai storasluoksniai epoksidiniai dažai su poliamidiniu kietikliu. Tinka plienui, galvaninėms dangoms, aliuminiui dažyti. Naudojami kaip baigiamieji dažai ir kaip tarpdažis epoksidinėse dažymo sistemose. Galima naudoti plieno konstrukcijų dažymui be grunto. Spalvos: pagal RAL, NCS, BS, TVT spalvynus, TEMASPEED spalvinimo sistema.

Temacoat HS 40
Dvikomponenčiai storasluoksniai epoksidiniai dažai su poliamidiniu kietikliu. Greitai kietėja. Tinka plieno, galvaninių dangų ir aliuminio dažymui. Naudojami kaip baigiamieji dažai ir kaip tarpdažis epoksidinėse dažymo sistemose, Galima naudoti plieninių konstrukcijų dažymui be grunto. Spalvos: pagal RAL, NCS, BS, TVT spalvynus, TEMASPEED spalvinimo sistema.

Temacoat RM 40
Dvikomponenčiai pusiau blizgantys modifikuoti epoksidiniai dažai. Galima naudoti ir kaip gruntą, ir kaip baigiamąjį dažą plieno, galvanizuoto metalo, aliuminio ir betono dažymui. Tinka mechaniškai ir chemiškai veikiamiems objektams, požeminėms ir povandeninėms konstrukcijoms dažyti. Rekomenduojami statybinių konstrukcijų, kėlimo kranų, laivų korpusų ir pan. objektų dažymui. Spalvos: pagal RAL, NCS, BS, TVT spalvynus, TEMASPEED spalvinimo sistema.

į viršų

Tematar
Epoksidiniai dažai

Tematar TFA
Dvikomponenčiai modifikuoti epoksidiniai dažai be akmens anglies dervų. Tinka plieno, galvanizuoto metalo ir betono paviršiams, veikiamiems trinties ir cheminių medžiagų, ypač požeminėms ir povandeninėms konstrukcijoms dažyti. Naudojami šliuzų, nutekamųjų vandenų rezervuarų, pontonų, žalios naftos talpų ir pan. objektų dažymui, Spalva: juoda.

į viršų

Temabond
Epoksidinės mastikinės dangos

Temabond ST 200
Dvikomponenčiai epoksidiniai storasluoksniai, aliuminiu pigmentuoti dažai, žvynelinio pigmento dėka formuoja labai tankią plėvelę. Tinka ir rankiniu būdu nuvalyto (St 2) plieno dažymui. Ypač tinka įvairių tipų remontiniam dažymui. Didelė sausų medžiagų koncentracija, greitai kietėja. Galima dažyti teptuku ir purkštuvu. Spalva: aliuminio pilka.

Temabond WG 200
Dvikomponenčiai epoksidiniai storasluoksniai, aliuminiu pigmentuoti, žemoje temperatūroje kietėjantys dažai, žvynelinio pigmento dėka formuoja labai tankią plėvelę. Gerai sukimba su rankiniu būdu (St 2) nuvalytu plieno paviršiumi. Ypač gerai tinka jvairiems remontiniams dažymo darbams. Didelė sausų medžiagų koncentracija. Dažoma teptuku arba purkštuvu. Spalva: aliuminio pilka.

Temabond ST 300
Dvikomponenčiai storasluoksniai epoksidiniai dažai. Tinka ir abrazyvo srautu, ir rankiniu būdu nuvalytam plienui dažyti, labai gerai drėkina metalo paviršių. Rekomenduojami laivų korpusų ir balasto rezervuarų, jvairių plieno konstrukcijų, pramonės mašinų bei įrangos dažymui, pav., chemijos ir medžio apdirbimo įmonėse. Sudėtyje yra nedaug lakių tirpiklių, todėl mažiau teršiama atmosfera, lyginant su kitais epoksidiniais dažais. Dažoma teptuku arba purkštuvu, spalvos: pagal RAL, NCS, BS, TVT spalvynus, TEMASPEED spalvinimo sistema.

Temabond WG 300
Dvikomponenčiai storasluoksniai modifikuoti epoksidiniai dažai, kietėjantys žemoje temperatūroje. Tinka ir abrazyvo srautu, ir rankiniu būdu nuvalytam plienui dažyti, labai gerai drėkina metalo paviršių. Rekomenduojami laivų korpusų ir balasto rezervuarų, įvairių plieno konstrukcijų, pramonės mašinų bei įrangos dažymui, pav., chemijos ir medžio apdirbimo įmonėse. Sudėtyje yra nedaug lakių tirpiklių, todėl mažiau teršiama atmosfera, lyginant su kitais epoksidiniais dažais. Dažoma teptuku arba purkštuvu, spalvos: pagal RAL, NCS, BS, TVT spalvynus, TEMASPEED spalvinimo sistema.

į viršų

Temaline
Epoksidinės dangos, talpų apsauga

Temaline LP Primer
Dvikomponenčiai epoksidiniai dažai su amino adukto kietikliu. Naudojami kaip gruntas ir tarpdažis, dengiant epoksidine sistema žibalo ir naftos rezervuarų vidų. Nerekomenduojami bešvinio benzino talpoms. Purškiami. Spalvos: šviesiai žalia, raudonai ruda.

Temaline LP 60
Dvikomponenčiai epoksidinai dažai su amino adukto kietikliu. Naudojami epoksidinėse žibalo ir naftos rezervuarų vidaus dažymo sistemose baigiamajam dažymui. Nerekomenduojami bešvinio benzino talpoms. Purškiami. Spalva: balta.

Temaline BL
Dvikomponentė betirpiklinė epoksidinė danga. Tinka mirkstantiems plieno ir betono paviršiams, veikiamiems trinties ir cheminių medžiagų (žiūrėti cheminio atsparumo duomenis). Dažoma dvikomponenčiu purkštuvu su komponentų pašildymu. Spalvos: žalia ir raudonai ruda.

Temaline FW
Dvikomponentė betirpiklinė epoksidinė danga. Pilnai sukietėjusioje dangoje nėra pavojingų medžiagų, danga neturi kvapo, netepa, naudojama mirkstantiems plieno ir betono paviršiams, taip pat ir sienoms bei panašiems paviršiams maisto pramonės įmonėse. Spalvos: balta ir šviesiai pilka.

Temaline LV
Dvikomponentė betirpiklinė epoksidinė danga. Puikus atsparumas trinčiai. Ypatingai tinka ledlaužių korpusams, šliuzams, silosų vidui ir kitiems stipriai mechaniškai veikiamiems paviršiams. Dažoma dvikomponenčiu purkštuvu su komponentų pašildymu. Spalvos: raudonai ruda, balta ir juoda.

Temaline NL
Dvikomponentė epoksidinė danga su mažu tirpiklių kiekiu. Puikus atsparumas trinčiai. Galima dažyti standartine beorio purškimo įranga. Tinka navigacinių ženklų, šliuzų, įvairių birių medžiagų saugyklų vidiniam paviršiui ir pan. Spalvos: balta, juoda, žalia, geltona, raudona ir pilka.

į viršų

Temadur
Poliuretaniniai dažai

Temadur Primer
Dvikomponentis poliuretaninis gruntas su cinko fosfatu. Rekomenduojamas naudoti poliuretaninėse dažymo sistemose. Tinka plieno, aliuminio ir cinko paviršių gruntavimui. Greitai džiūsta, galima greitai dažyti baigiamaisiais dažais. Spalva: pilka.

Temadur 20
Dvikomponenčiai pusiau matiniai akrilo poliuretaniniai dažai su antikoroziniu pigmentu. Rekomenduojami kaip gruntas poliuretaninėse dažymo sistemose arba kaip pusiau matiniai baigiamieji dažai epoksidinėse dažymo sistemose, Naudojami paviršiams, veikiamiems klimato ir cheminių medžiagų. Galima naudoti ir be grunto plieno, aliuminio ir cinko paviršių apdailai. Spalvos: pagal RAL, NCS, SSG, BS, TVT spalvynus, TEMASPEED spalvinimo sistema.

Temadur 50
Dvikomponenčiai pusiau blizgantys akrilo poliuretaniniai dažai, Puikus atsparumas klimatui ir trinčiai. Plėvelė labai kokybiška, nekreiduoja, geras blizgesio ir spalvos stabilumas. Rekomenduojami baigiamajam dažymui epoksidinėse dažymo sistemose, dažant objektus, veikiamus klimato ir cheminių medžiagų. Spalvos: pagal RAL, NCS, SSG, BS, TVT spalvynus, TEMASPEED spalvinimo sistema.

Temadur 90
Dvikomponenčiai labai blizgantys akrilo poliuretaniniai dažai. Puikus atsparumas klimatui ir trinčiai. Plėvelė labai kokybiška, nekreiduoja, geras blizgesio ir spalvos stabilumas. Rekomenduojami baigiamajam dažymui epoksidinėse dažymo sistemose, dažant objektus, veikiamus klimato ir cheminių medžiagų. Tipiški naudojimo pavyzdžiai: krovimo įrenginiai, žemės ūkio mašinos, įvairios mašinos ir įrengimai, Spalvos: pagal RAL, NCS, SSG, BS, TVT spalvynus, TEMASPEED spalvinimo sistema.

Temadur Clear
Dvikomponentis labai blizgantis bespalvis poliuretaninis lakas. Puikus atsparumas klimatui ir trinčiai. Sudaro ilgalaikę, nekreiduojančią, lengvai valomą plėvelę, pasižyminčią geru blizgesio ir spalvos stabilumu. Tinka vario, bronzos, aliuminio ir cinko paviršių lakavimui.

Temadur HB 50
Dvikomponenčiai pusiau blizgantys poliuretaniniai dažai su antikoroziniais pigmentais, Rekomenduojami naudoti be grunto, dažant žemės ūkio, statybos ir transporto mašinas ir panašius įrenginius. Taip pat tinka baigiamajam dažymui epoksidinėse dažymo sistemose, dažant objektus, veikiamus klimato ir cheminių medžiagų. Spalvos: pagal RAL, NCS, SSG, BS, TVT spalvynus, TEMASPEED spalvinimo sistema.

Temadur HB 80
Dvikomponenčiai blizgantys poliuretaniniai dažai su antikoroziniais pigmentais. Rekomenduojami naudoti be grunto, dažant žemės ūkio, statybos ir transporto mašinas ir panašius įrenginius. Taip pat tinka baigiamajam dažymui epoksidinėse dažymo sistemose, dažant objektus, veikiamus klimato ir cheminių medžiagų. Spalvos: pagal RAL, NCS, SSG, BS, TVT spalvynus, TEMASPEED spalvinimo sistema.

Temadur Accelerator
Poliuretaninių dažų TEMADUR kietėjimą greitinantis priedas.

Temadur Elastic Extra
Priedas poliuretaniniams dažams TEMADUR, didinantis plėvelės elastingumą.

Temadur HF-Extra
Priedas poliuretaniniams dažams TEMADUR su aliuminio pigmentu, sudarantis kaltinio paviršiaus efektą.

Temadur Structure Extra
Priedas poliuretaniniams dažams TEMADUR, suteikiantis dažų dangai grublėtumą.Temadur UV-Extra Priedas poliuretaniniams dažams TEMADUR, padidinantis dažų plėvelės atsparumą klimato poveikiui.

į viršų

Temathane
Poliuretaniniai dažai

Temathane 50
Dvikomponenčiai pusiau blizgantys akrilo poliuretaniniai dažai. Geras atsparumas klimatui ir trinčiai. Geras plėvelės blizgesio ir spalvos stabilumas. Rekomenduojami baigiamajam dažymui epoksidinėse dažymo sistemose, dažant plieno konstrukcijas, kėlimo kranus ir panašius klimato ir cheminių medžiagų veikiamus objektus. Spalvos: pagal RAL, NCS, SSG, BS, TVF spalvynus, TEMASPEED spalvinimo sistema.

Temathane 90
Dvikomponenčiai labai blizgantys akrilo poliuretaniniai dažai, geras atsparumas klimatui ir trinčiai. Geras plėvelės blizgesio ir spalvos stabilumas. Rekomenduojami baigiamajam dažymui epoksidinėse dažymo sistemose, dažant plieno konstrukcijas, kėlimo kranus ir panašius klimato ir cheminių medžiagų veikiamus objektus. Spalvos: pagal RAL, NCS, SSG, BS, TVT spalvynus, TEMASPEED spalvinimo sistema.

į viršų

Temacryl EA
Akriliniai dažai be izocianatų

Temacryl EA 50
Dvikomponenčiai pusiau blizgantys akriliniai dažai be izocianatų. Plėvelė ilgalaikė, lengvai valoma, pasižymi geru blizgesio ir spalvos stabilumu. Rekomenduojami naudoti epoksidinėse dažymo sistemose, klimato ir cheminių medžiagų veikiamų objektų baigiamajam dažymui. Spalvos: pagal RAL, NCS, SSG, BS, TVT spalvynus, TEMASPEED spalvinimo sistema.

Temacryl EA 80
Dvikomponenčiai blizgantys akriliniai dažai be izocianatų. Plėvelė ilgalaikė, lengvai valoma, pasižymi geru blizgesio ir spalvos stabilumu. Rekomenduojami naudoti epoksidinėse dažymo sistemose, klimato ir cheminių medžiagų veikiamų objektų baigiamajam dažymui. Spalvos: pagal RAL, NCS, SSG, BS, TVT spalvynus, TEMASPEED spalvinimo sistema.

į viršų

Temalux
Oksirano esteriniai dažai

Temalux Primer
Dvikomponentis storasluoksnis oksirano esterinis gruntas. Spalva: šviesiai žalia.

Temalux 50
Dvikomponenčiai pusiau blizgantys oksirano esteriniai dažai, Rekomenduojami kaip baigiamieji dažai oksirano esterinėje dažymo sistemoje arba dažymui be grunto. Tipiniai naudojimo pavyzdžiai: mašinos ir įrengimai. Spalvos: pagal RAL, NCS, SSG, BS, TVT spalvynus, TEMASPEED spalvinimo sistema.

Temalux 70
Dvikomponenčiai blizgantys oksirano esteriniai dažai. Rekomenduojami kaip baigiamieji dažai oksirano esterinėje dažymo sistemoje arba dažymui be grunto. Tipiniai naudojimo pavyzdžiai: mašinos ir įrengimai. Spalvos: pagal RAL, NCS, SSG, BS, TVT spalvynus, TEMASPEED spalvinimo sistema.

Temalux 90
Dvikomponenčiai labai blizgantys oksirano esteriniai dažai. Rekomenduojami kaip baigiamieji dažai oksirano esterinėje dažymo sistemoje arba dažymui be grunto. Tipiniai naudojimo pavyzdžiai: mašinos ir įrengimai. Spalvos: pagal RAL, NCS, SSG, BS, TVT spalvynus, TEMASPEED spalvinimo sistema.

į viršų

Temazinc
Cinku prisotinti dažai

Temazinc 77
Dvikomponentis cinku prisotintas epoksidinis gruntas su poliamidiniu kietikliu. Naudojamas plieno ir špižiaus gruntavimui epoksidinėse, chlorkaučiukinėse ir poliuretaninėse dažymo sistemose objektams, veikiamiems sunkių klimato sąlygų. Spalva: pilka.

Temazinc 99
Dvikomponentis cinku prisotintas epoksidinis gruntas su poliamidiniu kietikliu. Naudojamas plieno ir špižiaus gruntavimui epoksidinėse, chlorkaučiukinėse ir poliuretaninėse dažymo sistemose objektams, veikiamiems sunkių klimato sąlygų. Spalva: pilka.

Temazinc SP 92
Vienkomponentis cinku prisotintas gruntas. Naudojamas plieno ir špižiaus gruntavimui epoksidinėse, chlorkaučiukinėse ir poliuretaninėse dažymo sistemose. Idealus pažeistos cinku prisotintų dažų dangos atstatymui. Spalva: pilka.

į viršų

Temasil
Cinku prisotinti dažai

Temasil 90
Dvikomponenčiai cinko-etilsilikatiniai dažai. Puikus atsparumas trinčiai, klimatui ir karščiui iki +400°C. Galima padengti daugelio tipų apsauginiais dažais. Spalva: žalsvai pilka.

į viršų

Temachlor
Chlorkaučiukiniai dažai

Temachlor Primer
Chlorkaučiukinis gruntas ir tarpdažis. Galima dažyti žemoje temperatūroje. Tinka plienui jūriniame ir pramoniniame klimate-tiltams, kranams, uostų įrengimams, saugyklų išorei. Spalvos: pilka ir raudonai ruda.

Temachlor 40
Chlorkaučiukiniai storasluoksniai pusiau blizgantys dažai. Naudojami baigiamajam dažymui chlorkaučiukinėje dažymo sistemoje. Tinka tiltų, kranų, uosto įrengimų ir pan. objektų dažymui. Galima naudoti kaip garų užtvarą ant betono. Spalvos: pagal RAL, NCS, SSG, BS, TVT spalvynus, TEMASPEED spalvinimo sistema.

į viršų

Temal
Karščiui atsparūs dažai

Temai 400
Silikoniniai karščiui atsparūs dažai. Ant plieno atsparūs sausam karščiui iki +400°C. Spalva: juoda.

Temai 600
Silikoniniai karščiui atsparūs dažai. Ant plieno atsparūs sausam karščiui iki +650°C. Spalva: aliuminio pilka.

Temai HB 600
Silikoniniai karščiui atsparūs dažai. Ant plieno atsparūs sausam karščiui iki +650°C. Spalva: aliuminio pilka.

į viršų

Temacryl AR
Vienkomponenčiai akriliniai dažai

Temacryl AR Primer
Fizikinio džiūvimo akrilinis gruntas plieno, cinko ir aliuminio paviršiams. Galima naudoti žemoje temperatūroje. Ypatingai rekomenduojamas paviršiams, veikiamiems jūrinio ar pramoninio klimato bei nedidelio agresyvumo cheminių medžiagų - tiltams, kranams, konvejeriams, uostų įrengimams, talpų išorei gruntuoti. Spalvos: pilka ir raudonai ruda.

Temacryl AR 50
Fizikinio džiūvimo akriliniai pusiau blizgantys dažai. Galima naudoti žemoje temperatūroje. Rekomenduojami paviršiams, veikiamiems jūrinio ar pramoninio klimato bei nedidelio agresyvumo cheminių medžiagų -tiltams, kranams, konvejeriams, uostų įrengimams, talpų išorei dažyti. Spalvos: pagal RAL, NCS, SSG, BS, TVT spalvynus, TEMASPEED spalvinimo sistema.

į viršų

Tematherm
Karšto kietinimo dažai

Tematherm AA 30
Karšto kietinimo pusiau blizgantis emalis alkido-amininės dervos pagrindu. Rekomenduojamas patalpose ir lauke esantiems plieno ir aliuminio paviršiams. Naudojamas apšvietimo prietaisams, metaliniams baldams, namų apyvokos daiktams ir panašiems objektams dažyti, Spalvos: pagal RAL, NCS, SSG, BS, TVT spalvynus, TEMASPEED spalvinimo sistema.

į viršų

Kiti produktai

Zinc 1000 HA
Dvikomponentis modifikuotas cinko silikatinis gamyklinis gruntas. Naudojamas srautiniu būdu nuvalyto plieno konstrukcijų priešmontažiniam gruntavimui. Nekliudo atlikti suvirinimo, pjovimo, gręžimo ir kitus darbus. Spalvos: raudonai ruda, kitų spalvų gruntą galima užsakyti.

Temablast EV 110
Dvikomponentis epoksidinis gamyklinis gruntas su geležies oksidu. Naudojamas srautiniu būdu nuvalyto plieno konstrukcijų priešmontažiniam gruntavimui. Nekliudo atlikti pjovimo, gręžimo, suvirinimo ir kitus darbus. Spalvos: raudonai ruda, kitų spalvų gruntą galima užsakyti.

Temakeep
Dvikomponentis adhezinis epoksidinis gruntas. Naudojamas šaltai valcuoto plieno, aliuminio ir galvanizuoto metalo paviršiams gruntuoti, taip pat ant epoksidinių ir poliuretaninių dažų, kaip adhezinis gruntas, prieš perdažymą. Purškiamas. Spalva: pilka.

į viršų

Fonte
Vandeniniai dažai

Fontecoat EP Primer
Dvikomponentis vandeninis epoksidinis gruntas. Naudojamas epoksidinėse ir poliuretaninėse dažymo sistemose. Rekomenduojamas naudoti gruntavimui, dažant laivus, kranus, krovimo įrangą ir kitas plieno konstrukcijas. Spalvos: raudonai ruda ir pilka.

Fontecoat EP 80
Dvikomponenčiai blizgantys vandeniniai epoksidiniai dažai. Naudojami epoksidinėse dažymo sistemose baigiamajam dažymui. Rekomenduojami kranams, krovimo įrengimams, elektros varikliams ir panašiems objektams dažyti, Spalvos: pagal užsakymus. MONICILOR spalvinimo sistema.

Fontecryl 10
Vandeniniai matiniai greitai džiūstantys akriliniai dažai su antikoroziniu pigmentu. Galima naudoti gruntavimui arba dažymui be grunto. Spalvos: pagal užsakymus. MONICOLOR spalvinimo sistema.

Fontecryl 10 Dipp
Vandeniniai matiniai greitai džiūstantys akriliniai dažai su antikoroziniu pigmentu. Ypač tinka dažymui įmerkimo būdu. Spalvos: pagal užsakymus. MONICOLOR spalvinimo sistema.

Fontecryl 20 Structure
Vandeniniai pusiau matiniai greitai džiūstantys akriliniai dažai vidaus darbams. Naudojami vienasluoksniam arba baigiamajam dažymui, kai reikia grūdėtos struktūrinės dažų dangos. Spalvos: pagal užsakymą. MONICOLOR spalvinimo sistema.

Fontecryl 25
Vandeniniai pusiau matiniai greitai džiūstantys akriliniai dažai su antikoroziniu pigmentu. Naudojami vienasluoksniam arba baigiamajam dažymui. Spalvos: pagal užsakymą. MONICOLOR spalvinimo sistema.

Fontecryl 50
Vandeniniai pusiau blizgantys greitai džiūstantys akriliniai dažai. Tinka dažykloms su greitu darbų ciklu. Spalvos: pagal užsakymą. MONICOLOR spalvinimo sistema.

Fontedur 90 Topcoat
Vandeniniai blizgantys poliuretaniniai dažai. Puikus atsparumas klimatui ir UV spinduliams. Rekomenduojami išorės apdailai - mašinų bei įrengimų dažymui. Spalvos: pagal užsakymą. MONICOLOR spalvinimo sistema.

Fontelac 90
Vandeniniai labai blizgantys dažai. Plėvelė blizganti emalinė. Tinka transporto ir krovimo mašinų bei panašių įrengimų dažymui. Spalvos: pagal užsakymus. MONICOLOR spalvinimo sistema.

Fontelac QD 80
Vandeniniai blizgantys greitai džiūstantys alkidiniai dažai. Tinka mašinų ir įrengimų dažymui greito darbų ciklo dažyklose. Spalvos: pagal užsakymą. MONICOLOR spalvinimo sistema.

Fontetherm PE 20
Vandeninis antikorozinis poliesterinis gruntas. Pritaikytas gruntavimui prieš dažymą milteliniais dažais. Spalvos: "off-vvhite" (balta su atspalviais), kitos spalvos - pagal užsakymą.

Fontetherm PE 90
Vandeninis poliesterinis karšto kietinimo emalis. Spalvos: balta, kitų spalvų -pagal užsakymus.

į viršų

Temafloor
Dažai, dangos ir lakai grindims

Temafloor 25
Vienkomponentis bespalvis poliuretaninis lakas, kietėjantis drėgmės poveikyje. Pritaikytas betoninių ir kitokių mineralinių grindų impregnavimui ir lakavimui. Tinka baigiamajam lakavimui Mosaic grindų dažymo sistemoje (su spalvotais žvyneliais). Rekomenduojamas grindims su vidutiniu mechaniniu ir cheminiu poveikiu pramoninėse patalpose, sandėliuose, taisyklose ir pan. Spalva: skaidrus bespalvis.

Temafloor 30
Dvikomponentis epoksidinis grindų lakas vidaus ir išorės darbams. Tinka naujoms ir senoms betono grindims impregnuoti ir baigiamajam lakavimui dažymo sistemoje Mosaic. Naudojamas grindims, veikiamoms vidutinių mechaninių ir cheminių apkrovų -gamybinėse patalpose, sandėliuose, taisyklose ir pan, Spalva: bespalvis skaidrus.

Temafloor 50
Tirpikliniai dvikomponenčiai epoksidiniai dažai, atsparūs chemikalams ir trinčiai. Rekomenduojami grindims gamybinėse, sandėlių patalpose bei taisyklose. Tinka betoniniams baseinams dažyti. Patalpose, kur grindys gali būti šlapios arba riebaluotos, galima daryti neslidžią dangą. Spalvos: pagal TEMAFLOOR grindų spalvyną.

Temafloor 150
Dvikomponenčiai betirpikliniai epoksidiniai dažai, atsparūs chemikalams ir trinčiai. Naudojami naujų ir senų betono grindų dažymui gamybinėse ir sandėliavimo patalpose, balkonuose. Spalvos: pagal TEMAFLOOR grindų spalvyną.

Temafloor 200
Dvikomponentis betirpiklinis bespalvis epoksidinis lakas. Naudojamas naujų ir senų betono grindų impregnavimui, gruntavimui ir užtaisymui prieš Temafloor dangų ir skiedinių užliejimą. Taip pat galima naudoti baigiamajam lakavimui. Spalva: bespalvis skaidrus.

Temafloor 210
Dvikomponentis betirpiklinis bespalvis epoksidinis lakas. Naudojamas betono grindų lakavimui patalpose. Geras atsparumas mechaninei trinčiai, tepalams ir riebalams. Tinka senų ir naujų betono grindų impregnavimui ir gruntavimui, ypatingai tuomet, kai reikia vengti tirpiklių kvapo. Taip pat galima naudoti baigiamajam lakavimui Mosaic dažymo sistemoje. Sumaišius su smėliu, naudojamas betono grindų užlyginimui. Spalva: bespalvis skaidrus.

Temafloor 220
Dvikomponentis betirpiklinis epoksidinis lakas betono grindų impregnavimui ir gruntavimui. Tinka dulkėjimo sustabdymui, galima naudoti ant drėgno betono. Galima naudoti kaip naujo betono kietėjimo greitiklį, sustabdantį vandens garavimą iš skiedinio jo kietėjimo metu. Atsparus trinčiai, tepalams ir riebalams. Spalva: bespalvis skaidrus.

Temafloor 300
Betirpiklinė savaime išsilyginanti dvikomponentė epoksidinė danga, labai atspari mechaniniams ir cheminiams poveikiams, Naudojama seno ir naujo betono grindims pramoninėse, sandėlių, taisyklų patalpose, koridoriuose. Lengva išlieti 0.3 - 0.5 mm storiu. Spalvos: pagal TEMAFLOOR grindų spalvyną.

Temafloor 3000
Betirpiklinis savaime išsilyginantis dvikomponentis epoksidinis skiedinys. Ruošiamas pagal instrukciją darbo vietoje iš švaraus sauso smėlio ir Temafloor 300. Rekomenduojamas dangos storis nuo 1.5 iki 4 mm. Naudojamas ant seno ir naujo betono grindų gamybinėse, sandėliavimo patalpose, taisyklose, koridoriuose. Danga atspari stipriems mechaniniams ir cheminiams poveikiams. Spalvos: pagal TEMAFLOOR grindų spalvyną.

Temafloor 400
Dvikomponentis betirpiklinis epoksidinis lakas. Naudojamas rišikliu, ruošiant epoksidinį skiedinį Temafloor 4000 ir epoksidinį betoną. Tinka naujų ir senų betono grindų gruntavimui ir impregnavimui, dulkėjimo stabdymui. Sumaišius su smėliu, tinka betono grindų užlyginimui. Spalva: skaidrus bespalvis.

Temafloor 4000
skiedinys Skiedinys ruošiamas darbo vietoje, sumaišant laką Temafloor 400 su spalvintu arba natūraliu kvarciniu smėliu. Tinka senoms ir naujoms intensyviai dėvimoms betono grindims, veikiamoms sunkių koncentruotų apkrovų, pav, maisto, medžio apdirbimo, chemijos ir kt. pramonės įmonėse. Rekomenduojamas grindims, veikiamoms garų ir karščio. Spalvos: priklauso nuo naudojamo užpildo.

į viršų

Fontecoat
Vandeniniai dažai ir lakai grindims

Fontecoat FL 100
Vandeniniai dvikomponenčiai epoksidiniai dažai naujiems ir anksčiau dažytiems betono paviršiams. Rekomenduojami grindims su vidutinio intensyvumo cheminiu ir mechaniniu poveikiu gamybinėse ir sandėlių patalpose, taisyklose, balkonuose, Tinka grindims ir sienoms maisto pramonės įmonėse. Spalvos: pagal TVT spalvyną iš A ir CP bazinių dažų ir pagal TEMAFLOOR grindų spalvyną. MONICOLOR spalvinimo sistema.

Fontecoat FL Clear
Vandeninis dvikomponentis epoksidinis lakas naujiems ir anksčiau dažytiems betono paviršiams. Rekomenduojamas grindims su vidutiniu mechaniniu ir cheminiu poveikiu gamybinėse ir sandėlių patalpose, taisyklose, balkonuose. Taip pat tinka grindims ir sienoms maisto pramonės įmonėse.

į viršų

 

        APIE MUS
  
        PRODUKCIJA
 
        PARTNERIAI
 
        KONTAKTAI

 

 

 

 

 

 

 

 

 
   © UAB "Vadaksis"        V. Savanorių pr. 219, Vilnius Tel. +370 686 52065